Vanaf €100,- gratis verzending voor bestellingen binnen Nederland!

Stone Island – Trui donkergroen

€349,95

Stone Island – Trui in de kleur donkergroen (V0M5G – Military Green Melange).

Stone Island – Trui in de kleur donkergroen (V0M5G – Military Green Melange). Deze trui onderscheidt zich door een fijn 14-gauge breisel en de iconische Compass badge op de mouw.

Het ontwerp heeft een minimalistische uitstraling, waarbij de kwaliteit van het breiwerk centraal staat. De klassieke ronde hals is afgewerkt met een smalle ribboord, terwijl de geribde manchetten en zoom het silhouet mooi in vorm houden. Een bijzonder detail zijn de parallelle sierstiksels aan de achterzijde van de hals, die het verder ingetogen ontwerp een subtiel technisch accent geven. De herkenbare Stone Island Compass-badge op de linkermouw vormt de kenmerkende afwerking.

De trui is gemaakt van lichte, hoogwaardige scheerwol die volgens de Responsible Wool Standard (RWS) is gecertificeerd. Dankzij de fijne 14-gauge breitechniek heeft het materiaal een gladde, gelijkmatige structuur die soepel langs het lichaam valt. De natuurlijke eigenschappen van wol zorgen voor ademend vermogen en temperatuurregulatie, waardoor de trui aangename warmte biedt zonder zwaar aan te voelen.

Met zijn verfijnde breikwaliteit en herkenbare Stone Island details is deze crewneck een veelzijdig kledingstuk dat gemakkelijk gedragen kan worden.

Pasvorm: regular fit
Materiaal: 100% katoen

Artikel code: L2S155100071S00C4

Brand

Stone Island

Het merk is ontstaan in 1982 in Ravarino, Italië. De kracht van Stone Island ligt in het unieke vermogen om artikelen te leveren die door middel van voortdurend experimenteren met kleurtechnieken en -behandelingen zijn ontstaan. Tot op de dag van vandaag worden alle artikelen van Stone Island nog steeds gemaakt in Italië.   

De iconische Stone Island compass badge.

Wat opmerkelijk aan de artikelen van Stone Island is dat het logo in de vorm van een kompas duidelijk herkenbaar is. De inspiratie voor dit logo komt uit de maritieme thema's van de schrijver Joseph Conrad. Hij gebruikte vaak de woorden "stone" en "island" in zijn boeken die hij schreef. Op bijna alle truien, vesten, hoodies en jassen is het het groen met gele logo op de linkermouw bevestigd. Het logo zit door middel van knoopjes afneembaar. Bij de Stone Island broeken is de badge op de zij zak te vinden.  

Waarom kiezen voor Stone Island kleding?

Stone Island staat bekend om zijn innovatieve techniek van de productie door middel van een reeks verftechnieken en behandelmethodes. Daarnaast kenmerkt het zich om zijn kwaliteit die langdurig mee gaat. Stone Island heeft een totaal collectie van polo’s, truien, broeken, t-shirts, vesten maar ook jassen en accessoires. In de zomer kenmerkt de collectie zie voornamelijk op 100% katoen, terwijl in de winter de items vaak gemaakt zijn van 100% wol.   

Stone Island kleding bij Van Lange Mode

Bij Van Lange Mode vind je een zeer uitgebreide selectie van Stone Island kleding voor heren. Onze herenmaten variëren van XS tot 3XL. Naast onze online collectie kun je de complete Stone Island collectie vinden in onze winkel in Breda. We hebben ook een ruime keuze aan andere prachtige merken, waaronder Polo Ralph lauren,  C.P. Company, Lacoste en Parajumpers en nog veel meer. Als je op zoek bent naar complete sets of maatwerk, ben je bij ons aan het juiste adres. Onze medewerkers staan altijd voor je klaar om je te helpen en van advies te voorzien in onze winkel!  
Stone Island Logo
Kleur

Merk

Maat

, , , ,

SKU: 1900.30.001 Categorieën: , Tag: Merk:
Merk:
Updating…
  • Geen producten in de winkelwagen.